logo

Перший комплексний технічний мобільний додаток TTAPP від ​​TaeguTec

TTAPP

Компанія TaeguTec запустила додаток TTAPP – перший комплексний технічний додаток для планшетів і смартфонів, який забезпечує доступ Користувача до повного спектру інструментів
TaeguTec і пропонує успішні інноваційні продукти і рішення для механічної обробки.

TTAPP1
Новий віртуальний продукт TTAPP розроблений на допомогу менеджерам та дистриб’юторам компанії TaeguTec. Він об’єднує п’ять дуже корисних і зручних додатків для програмістів ЧПК,
технологів, наладчиків, а також усіх інших фахівців металообробної галузі, дозволяючи максимально швидко і без зусиль підібрати правильний інструмент.

Комплексний технічний додаток TaeguTec TTAPP – це зручність, надійність та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з потужним програмним забезпеченням. Усе це забезпечує підбір інструментального
рішення відповідно до вимог користувача.

Додаток ТТАРР доступний для iPhone, iPad і Android, і може бути встановлений через iTunes і Google Play. Для коректної роботи нового додатка користувачам, які вже встановили Електронний
каталог TaeguTec, рекомендується вилучити цю програму і встановити нову – TTAPP через iTunes або Google Play.

 

 

TTAPP_tta
Програма-порадник TaeguTec Tool Advisor
призначена для поліпшення і прискорення процесу підбору ріжучого інструменту, в залежності від вихідних даних, таких як опрацьований матеріал, тип операції, тип заготовки, енергосилові параметри верстата і є незамінним інструментом для інженерів-технологів при виборі оптимального інструментального рішення для виконання необхідного завдання.

 

TTAPP_e_catПрограма ««Електронний каталог» (e-Catalog)
об’єднує потужну пошукову систему з електронним каталогом TaeguTec. Щоб визначитися з вибором кращого інструментального рішення для конкретного завдання, професіоналам промислової галузі досить ввести ключові фрази або скористатися пошуковим вікном.

 

TTAPP_InsertConverterПрограма ««Конвертор Пластин» (Insert Converter)
дозволяє уникнути плутанини в достатку ріжучого інструменту, пропонованого усіма постачальниками. Цей додаток підбирає сплав і геометрію TaeguTec, аналогічні позиціям конкурентів.

 

TTAPP_CalculatorДодаток «Калькулятор» (Machining Calculator)
додає смартфону або планшету функцію інженерного калькулятора, дозволяючи розрахувати необхідні для конкретної операції оберти, подачу столу, товщину стружки, потужність, крутний момент, силу різання, припуск і час обробки.

 

TTAPP_mpПрограма «Розрахунок потужності»(Machining Power) простий і зручний у використанні інструмент для оцінки корисної потужності, питомого знімання металу, зусилля різання і крутного моменту для різних операцій.