logo

Політика якості та захисту довкілля

Невипадково слова TaeguTec і «Якість» є синонімами. Компанія TaeguTec є виробничою організацією, акредитованою за стандартом якості ISO 9001, це підтвердження якості поширюється на весь ряд продукції компанії, а також на всі технологічні процеси.

Контроль якості продукції здійснюється за допомогою складних комп’ютерних систем управління, таких як SEM і EDX. Це дозволяє контролювати якість продукції з моменту надходження на виробництво сировини і до моменту кінцевої відправки вже готових виробів. Статистично визначаються зразки, вибираються з кожного виробничого циклу для проходження ретельного тестування в нашому Технічному Центрі.

Це гарантує, що наші клієнти отримають інструмент найвищої якості, здатний забезпечити незрівнянний рівень виконання і стабільності. При постійному контролі якості своєї продукції, а також гарантованої сервісної підтримки, компанія TaeguTec може впевнено говорити про те, що є виробником одних з найкращих інструментів в області металообробки для задоволення виробничих потреб своїх клієнтів по всьому світу.

Політика захисту довкілля і Здоров’я

TaeguTec є міжнародною компанією, що виробляє ріжучий інструмент, вольфрамові порошки та інші промислові товари, які постачаються для автомобільної, аерокосмічної та для багатьох інших галузей промисловості.
Компанія TaeguTec бере активну участь в захисті довкілля, а також забезпечує безпечні і комфортабельні робочі місця своїм співробітникам. TaeguTec розглядає захист довкілля і Здоров’я як вищий пріоритет на всіх стадіях виробництва, включаючи розробку продукції і виробничі процеси.

Робочі умови в компанії TaeguTec відповідають національним і міжнародним стандартам захисту довкілля, здоров’я та нормам безпеки. TaeguTec забезпечує навчання усіх співробітників, щоб досягти розуміння і усвідомлення Політики захисту довкілля і здоров’я.
Компанія TaeguTe підтримує цілі Політики захисту довкілля і Здоров’я, а також здійснює постійну і безперервну діяльність, спрямовану на досягнення і дотримання вищезгаданих принципів.