logo

Компанію TaeguTec було удостоєно сертифікатом АЕО (Уповноваженого суб’єкта економічної діяльності)

AEO_web
Сертифікат був виданий компанії Корейською Митною Службою, уперше в промисловій галузі, 15 травня 2012.

TaeguTec отримала сертифікат від комітету УЕО після успішного виконання усіх вимог стандарту. Крім того, на додачу до статусу затвердженого експортерами 2010 року, TaeguTec так само визнана кращою експортно-імпортною компанією у своєму регіоні. Нині, як сертифікований експортер, компанія, може користуватися зручностями митного адміністрування: скорочення часу інспекційного процесу та зниження витрат на логістику, завдяки спрощеним митним процедурам між країнами, що уклали угоду MRA (Угода про взаємне визнання). Відповідно, дані можливості є величезною перевагою в розширенні меж ринку.

AEO_logo2АЕО – це концепція Всесвітньої митної організації, в основі якої лежать принципи безпеки торгівлі США, призначені для забезпечення безпеки і полегшення умов торгівлі. Даний привілей надається тільки експортно-імпортним компаніям, судноплавним компаніям, перевізникам, складам і митним брокерам, чия діяльність підтверджена всесвітньою митною службою.
Даний сертифікат визнається у 49 країнах світу, серед них США, Японія, Китай і країни ЄС, і видається тільки компаніям, чиї принципи відповідають міжнародним вимогам, як от: дотримання законів, внутрішній контроль, управління факторами ризику, фінансова спроможність, безпека і ділове партнерство . Ця сертифікація дає компанії можливість економити витрати і час.

Sert1


Сертифікат про представництво

English

sert_sist_pr
Сертифікат системи виробництва

English Російська