logo

Всесвітня ринкова мережа “TaeguTec”

Компанія «TaeguTec» є всесвітньо визнаним постачальником металообробної продукції. Наша компанія постачає продукцію високої якості філіям і дистриб’юторам, які знаходяться у більш, ніж 20 країнах і найбільших промислових центрах. Кожен з офісів компанії обладнаний надсучасними технологіями, в кожному офісі працює команда відданих своїй справі фахівців, які забезпечують технічну підтримку клієнтів, а також рішення їх машинобудівних і виробничих потреб і завдань. У цьому їм допомагають логісти та технологи компанії «TaeguTec».

Цілодобова система доставки по Європі здійснюється за допомогою нашого центрального складу, який знаходиться в Бельгії. У кожному офісі працюють співробітники, які розмовляють рідною мовою й англійською. У кожному з них також проводяться технічні семінари, щоб забезпечити інформаційну підтримку наших клієнтів і дистриб’юторів на місцевому ринку. Також вся мережа філій отримує інформаційну підтримку під час проведення щорічних технологічних семінарів та конференцій в Головному офісі компанії TaeguTec, який розташований в Кореї.

«TaeguTec» пишається тим, що йде нарівні з новітніми розробками і технічними удосконаленнями в металообробному і промисловому секторах.

«TaeguTec» – компанія, яка має 22 філії і більше 100 представництв у всьому світі. Філії TaeguTec знаходяться в таких країнах, як:
США, Австралія, Бразилія, Китай, Франція, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Японія, Малайзія, Польща, Румунія, Росія, Південна Африка, Данія, Швеція, Словаччина, Іспанія, Таїланд, Туреччина, Великобританія, Україна.

Також «TaeguTec» має офіційних представників у таких країнах, як: Аргентина, Бельгія, Білорусія, Чилі, Чеська республіка, Греція, Угорщина, Ірландія, Нова Зеландія, Пакистан, Філіппіни, Португалія, Сінгапур, Словенія, Тайвань, Нідерланди.