logo

Центр розробок і розвитку – R&D Center

Компанія TaeguTec є одним зі світових лідерів у виробництві широкої номенклатури як ІСО, так і нестандартного твердосплавного інструменту.
Однією з ключових складових виробництва є «Центр Розробок та Розвитку» (R & D).

Інженери «Центру Розробок та Розвитку» (R & D) компанії TaeguTec віддані своїй роботі і роблять все можливе для розробки і виробництва найдосконалішої продукції в галузі металообробки. Одне з досягнень нашого Центру – створення нового покоління марок твердосплавного ріжучого інструменту, а також удосконалення технології CVD-, PVD- покриття. Ми, поки єдині у світі, виробляємо керамічні пластини двобічного виконання. Ця технологія дозволяє знизити вартість керамічних пластин з одночасним збільшенням продуктивності.

Наші партнери в напівпровідниковій промисловості потребували поліпшених пресованих матеріалів для застосування їх у передових технологіях. Команда інженерів розробила і створила новий сплав D20, який збільшив термін служби інструменту, а також виробничі очікування клієнтів.

З одночасним ускладненням завдань з обробки, промисловість вимагає підвищення виробничих показників. Інженери «Центру Розробок та Розвитку» компанії TaeguTec задовольняють ці вимоги за допомогою забезпечення клієнтів продукцією світового класу, таким чином, відповідаючи очікуванню замовників. У більшості випадків, ми надаємо допомогу нашим клієнтам на всіх стадіях виробництва. Це дозволяє фахівцям шукати і знаходити нові, нетрадиційні рішення, щоб скоротити витрати ще до того, як почнеться виробництво.

Центр інформаційного обслуговування і клієнтської підтримки

Центр клієнтської підтримки компанії TaeguTec засновано для того, щоб забезпечити партнерів сучасною інформацією.

Нашим першочерговим обов’язком є ​​акумулювання інформації. Усізапити, які ми отримуємо, реєструються і адресуються відповідальному технологу, інженеру або проектній групі. Для забезпечення швидкого вирішення завдання, кожен запит уважно відстежується відповідним відділом.

Ми гарантуємо нашим клієнтам отримання максимально точної і своєчасної відповіді на будь-який запит. Робота в даному режимі стає можливою завдяки тому, що компанія TaeguTec вкладає інвестиції в найсучасніші комунікаційні та комп’ютерні системи. Це дозволяє нам миттєво зв’язуватися з необхідними співробітниками компанії, не звертаючи уваги на те, в якій частині світу вони зараз знаходяться.