logo

Компас групи компаній imc: кодекс ділової поведінки й етики

Звернення президента групи компаній:

Нашим успіхам ми завдячуємо інноваційному підходу, вірності своїм принципам й високому професіоналізму. Завдяки ретельному поєднанню культур і мов різних народів в компаніях нашої групи IMC ми створили дійсно унікальну корпоративну культуру. Ми посідаємо значне місце у світовій індустрії – це результат ентузіазму, постійних зусиль, напруженої праці всіх наших співробітників і ділових партнерів задля процвітання групи IMC. Умови для ведення бізнесу на глобальному й місцевому рівнях ускладнюються через постійне зростання конкуренції і посилення регулювання бізнесу. Відповіддю на цей виклик стало створення Компаса IMC – Кодексу – ділової поведінки та етики групи компаній IMC. Цей документ покликаний затвердити наші ключові цінності та принципи.

Від усіх співробітників групи IMC, акціонерів, ділових партнерів і колег ми чекаємо застосування цих принципів у всіх ділових операціях, що проводяться від імені IMC. Доброчесність і лояльність – ось наріжний камінь успіху будь-якої успішної компанії. Усі разом ми завжди будемо подавати надихаючий приклад тим, хто слідує за нами, і впишемо ще чимало яскравих сторінок в нашу славну історію.

З найкращими побажаннями,

 

 

 

Джейкоб Харпаз (Jacob Harpaz)
Президент групи компаній IMC

 

Ми відповідально ставимося до наших цінностей і принципів, тому будемо вдячні за співпрацю.

З усіх питань, пов’язаних з уточненнями або порушеннями кодексу ділового поведінки, необхідно звертатися на вказану електронну адресу – compliance@taegutec.com.ua.