logo

8 крутих бонусів українським користувачам обладнання DOOSAN

Сучасні обробні центри з ЧПК візуально такі ж самі, як і універсальне обладнання безпрограмного керування. Тому, на перший погляд, ціна верстатів, оснащених навітьстандартними опціями автоматизації, може здатися невиправдано високою. Утім високапродуктивність сучасного обладнання досить швидко перекриває всі витрати на придбаннята інсталяцію при відповідних обсягах виробництва і вмілому використанні.Саме тому придбання сучасного верстата з ЧПК – це не просто «інвестиції в більш сучаснумеханіку», а введення в експлуатацію високотехнологічної екосистеми, що містить, крімвласне обладнання, засоби автоматизації, інтеграції та контролю виробництва. Важливолише не помилитися у виборі дійсно сучасного виробника такого обладнання іобслуговуючого сервісного Центру у вашому регіоні.

Автоматизоване управління верстатом за допомогою сучасної системи ЧПК дозволяє нетільки підвищити виробничу гнучкість, продуктивність і якість виробів, знижуючи ймовірністьпомилок персоналу в процесі обробки, а й постійно вдосконалювати вже налагодженіпроцеси, розширюючи можливості обладнання без додаткових витрат.

Покращення, про які далі піде мова, досягаються за рахунок впровадження нових, більшсучасних додатків до системи Управління, яка фактично є промисловою реалізацієюсучасного комп'ютера. А це означає, що цілком реально підвищувати функціональність іефективність верстатів, підбираючи і встановлюючи комплекти додатків і опцій, які пропонуєсвоїм Клієнтам або сам розробляє локальний (український) представник виробника верстатів.

Ефект від впровадження таких розробок помітний як на рівні обслуговуючого обладнанняперсоналу, так і на рівні Топ-менеджменту промислових підприємств. Для власникапідприємства ефект полягає в тому, що без будь-яких додаткових інвестицій у виробничімайданчики, де вже працює обладнання DOOSAN/FANUC, відбувається постійний розвиток підприємства, завдяки:

  • поліпшенню умов праці обслуговуючого персоналу;
  • збільшенню коефіцієнта ефективності поточного процесу обробки за рахунок інтерактивних підказок від самого обладнання;
  • підвищення продуктивності операцій шляхом простого вибору (а не розрахунку) оптимальних режимів обробки у спеціальному додатку;
  • спрощення процесу вибору ріжучого інструменту, а також автоматизації процесу замовлення з урахуванням інформації про актуальні новації;
  • прискорення завдань щодо виведення верстата з незначних збоїв без звернення до Сервісного центру;
  • можливості контролю над роботою ділянки верстатів для всієї ієрархії співробітників виробництва: від цехових служб до керівництва підприємства.

У даній статті фахівці кількох технічних департаментів Інженерно-Технічного Центру «ВаріУс» підготували стислий опис корисних і сучасних програмних продуктів, які вже
увійшли в вартість обладнання DOOSAN або автоматично увійдуть до вартості кожної нової одиниці від цього світового лідера у виробництві верстатів.

Описані нижче додатки і опції розроблені нещодавно або компанією-виробником верстатівDOOSAN (Республіка Корея), або виробником інструменту і оснащення TaeguTec (РеспублікаКорея), а також розробниками програмного забезпечення САМ-системи ESPRIT (США), і, крімтого, власними силами програмістів і сервісних інженерів компаній ІТЦ ВаріУс і ВаріТек(Україна) на прохання українських клієнтів, які тривалий час використовують обладнанняDOOSAN.

Отже, презентуємо незамінних помічників у роботі з обладнанням DOOSAN:

1. Об’єднання верстатів в процесі їх завантаження в локальну обчислювальну мережу ETHERNET

Підвищуйте рівень організації свого виробництва!

Об’єднання верстатів, оснащених СЧПК, в локальну обчислювальну мережу (ЛОМ) абовключення їх в уже існуючу ЛОМ може якісно підвищити рівень організації виробництва,збільшивши ефективність роботи і прибуток підприємства.

Сучасні верстати компанії DOOSAN оснащені функцією підключення до мережі ETHERNET задопомогою вбудованого адаптера, що підтримує стандарти FastEthernet.

Опцію включено у вартість верстата разом з пусконалагоджувальними роботами, щоздійснюють інженери Сервісного центру DOOSAN в Україні. У разі необхідності інженери СЦможуть допомогти підібрати топологію мережі, дати рекомендації з вибору фізичного каналуЛОМ (Ethernet/Wi-Fi), налаштувати обмін керуючими програмами.

2. Система підказок технологу і оператору від фрезерних верстатів DOOSAN – Easy Operation Package

EOP – скористайтеся можливістю полегшити собі роботу!

Ексклюзивна розробка DOOSAN, створена у вигляді зручного меню, дозволить скоротити часналаштування, спростити спільні завдання, а також знизити ймовірність помилок.

Програмне забезпечення EOP містить функції, що дозволяють скоротити час роботи,захистити обладнання та інструмент, поліпшити якість обробки і прискорити технічнеобслуговування. Крім того, з EOP легко навчати менш досвідчених операторів працювати зверстатами ЧПК, значно прискоривши процес навчання. Важлива перевага при створеннінерозривного ланцюжка передачі досвіду серед операторів верстатів.

3. Автоматизований порадник з вибору інструменту і режимів обробки від TaeguTec: онлайн-програма Tool Advisor

Підбирайте металорізальний інструмент в два кліка!

«Кишеньковий» порадник Tool Advisor розроблений на допомогу інженерам-технологампри виборі оптимального інструментального рішення для виконання певного завдання. Цейзручний додаток дозволяє поліпшити і прискорити процес підбору ріжучого інструменту взалежності від введених в спеціальну форму вихідних даних (опрацьований матеріал, типоперації, тип заготовки, енергосилові параметри верстата та ін.).

Радник розроблений таким чином, що використовувати його можна як в попередній розробцінових технологічних процесів, так і безпосередньо на ділянці виробництва.

4. Система автоматичного програмування ESPRIT

Програмуйте всі види механічної обробки металів!

ESPRIT® – потужна, повнофункціональна CAM-система для програмування, оптимізації ісимуляції обробки на верстатах з ЧПК, повністю підтримує виробничий процес.Завдяки засобам ESPRIT ефективно програмуються всі види обробки, яких потребуєсучасне машинобудівне виробництво.

Сертифіковані постпроцесори забезпечують отримання оптимального G-коду, а програмнийінтерфейс програми відкриває широкі можливості для автоматизації праці технолога-програміста.

За бажанням Клієнта в вартість верстата DOOSAN може входити комерційна (постійна)ліцензія програмного забезпечення ESPRIT, що дозволяє використовувати базові циклитокарної або фрезерної обробки, а також тимчасова повна багатовісьова версія ібезкоштовне навчання роботі з комплексом в процесі пусконалагоджувальних робіт.

5. Онлайн-бібліотека TaeguTec в середовищі MachiningCloud: швидкий і ефективний підбір ріжучих інструментів і оснащення

Використовуйте хмарні технології для пошуку найбільш відповідного ріжучого інструменту!

Онлайн-бібліотека TaeguTec дозволяє підвищити продуктивність і забезпечити високуточність обробки завдяки швидкому і легкому завантаженню всієї необхідної технічноїінформації безпосередньо в програмне забезпечення робочого місця технолога-програміста. Наприклад, при моделюванні в середовищі CAM-системи ESPRIT.

Ресурс MachiningCloud надає оновлені дані про продукцію практично для будь-якогопрограмного забезпечення або системи виробництва.

6. Програмний помічник технологам Machining Power

Надійний помічник завжди поряд!

Програма Machining Power (Розрахунок потужності) допоможе технологам розрахувати навантаження на верстат в разі оцінки принципової можливості застосування нової стратегії
обробки на існуючому обладнанні. Цей простий і зручний у використанні інструмент дозволить оцінити необхідну корисну потужність, зусилля різання і необхідний крутний момент для різних операцій механічної обробки металів.

7. Програма DOOSAN Varitec для оперативного з’ясування причини збою обладнання

Оперативно отримуйте довідкову інформацію з одного джерела!

Програма DOOSAN Varitec дозволяє фахівцям будь-якого підприємства, що використовуєобладнання DOOSAN, швидко і самостійно знайти опис коду сервісного повідомлення, опис G-, М- коду, отримати приклади програмування та інструкції з налаштування. Для своєчасноїй точної реакції на конкретну ситуацію обслуговуючому персоналу знадобиться тількиособистий смартфон або планшет.

Додаток встановлюється на мобільні пристрої Android інженерами Сервісного центру ВаріТекв процесі пусконалагоджувальних робіт.

8. Контроль ефективності використання обладнання Замовника за допомогою Системи Моніторингу Ефективності Використання Обладнання «ГК ВаріУс»

Аналізуйте ефективність використання і рівня завантаження верстатів з будь-якої
точки світу!

Програмно-апаратний комплекс моніторингу ефективності використання обладнання (ПАК СМЕВО) використовує можливість об’єднання верстатів у ЛВС, накопичуючи і обробляючидані, отримані від верстатів, формуючи аналітичну інформацію про роботу обладнання іперсоналу в розрізі часу і режимів роботи обладнання, а також часу роботи персоналу тареєстрованих причин простою обладнання.

При відповідному налаштуванні доступу до системи у власника підприємства з'являєтьсяможливість в реальному часі бачити роботу обладнання і отримувати зведені звіти навіть наекрані свого мобільного телефону.

 

– – –

Завантажити статтю.

Дізнайтеся більше про ефективних помічників на виробництві, звернувшись до офісу Групи Компаній «ВаріУс».